ورود به ناحیه کاربری ثبت نام

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری !
رمز عبور !
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( ! ) هستند باید تکمیل شوند
نام !
نام کاربری !
رمز عبور !
تایید رمز عبور !
پست الکترونیک !
تایید پست الکترونیک !
گوگل در چشمان شما

گوگل گلس دستگاهی بود که به وسیله ی آن این شرکت راهی پیدا می‌کرد تا اندروید را در همه لحظاتی که شما بیدار هستید همراهتان کند. حالا نظرتان در این مورد چیست که اندورید را دقیقاً به داخل چشم بیاوریم؟ چیزی شبیه لنز که شما را از عینک گوگل بی نیاز کند.

در واقع گوگل قدم خود را فراتر از رویا گذاشته و حتی پتنت مربوط به این ایده را در سازمان علائم تجاری و حق مالکیت ایده های ایالات متحده (USPTO) به ثبت رسانیده است. دستگاهی که در این پتنت از آن با عنوان "دستگاه داخل چشمی" یاد می‌شود از یک آنتن برای تأمین انرژی جهت راه اندازی دستگاه استفاده کرده است، ولی عملکرد دقیق آن در این مدارک ثبت شده جهت پتنت به چشم نمی‌خورد.
البته باید این را به شما بگوییم که گوگل در پتنت خود به صورت مستقیم به سیستم عامل اپل رسوخ نکرده است اما به نظر شما روح نرم افزاری این ایمپلنت درون چشمی چه خواهد بود؟ آیا این روش آخرین ایستگاه پیشرفت و تکنولوژی صنعت موبایل خواهد بود؟ آیا مردم به سازندگان این اجازه را خواهند داد این دستگاه را داخل چشم آنها ایمپلنت کنند؟
این پتنت در روز 24 ام ماه اکتیر سال 2014 به ثبت رسیده است و نام مخترع هم در این گواهی Andrew Jason Corand است که سرپرست تیم علوم زیستی در گوگل است.
حال کاربرد این دستگاه درون چشمی در چه مواردی خواهد بود؟ در واقع همانطور که منتظرش هستیم برای اولین بار عینک های هوشمند به داخل چشم وارد خواهد شد و همین امر می‌تواند افق های بسیار وسیعی را برای برنامه نویسان و افرادی که از این عینک استفاده خواهند کرد به همراه داشته باشد

تمامی حقوق مادی این وب سایت متعلق به ارژنگ وب می باشد.